Saturday, 02.07.2022, 21:55
Вітаю Вас Гость | RSS
----------
 

 

    Кілійське міжрайонне управління водного господарства є бюджетною неприбутковою організацією з правом одерження власних прибутків, підпорядковується Басейновому  управлінню водних ресурсів річок Причорномор'я та нижнього Дунаю, належить до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України.

   Засноване у 1949 році Придунайське системне експлуатаційне управління з 1968 року перейменовано у Придунайське управління експлуатації зрошувальних земель, у 1980 році – Придунайське управління зрошувальних систем, а з 6.04.05р. наказом № 63 – П Одеського обласного управління водного господарства Придунайське управління зрошувальних систем перейменовано у Кілійське управління водного господарства.
Керівники:

- Медведєв Олександр Сергійович 1949 – 1951 рр.

- Панін Ісай Михайлович 1951 – 1966 рр.
- Степаненко Олександр Михайлович 1966 – 1970 рр.
- Кощеєв Миколай Миколайович 1970 – 1971 рр.
- Крижний Іван Петрович 1971 – 1973 рр.
- Стоянов Федір Іванович 1973 – 1985 рр.
- Хомов Костянтин Олександрович 1985 – 1986 рр.
- Іваненко Олександр Панасович  1986 - травень 2019 рр
.

- Просяник Сергій Андрійович  з 11 червня 2019р. 

У своїй діяльності управління керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету України, рішеннями Басейнового  управління водних ресурсів річок Причорномор'я та нижнього Дунаю  та актами Держводгоспу.

Кілійське міжрайонне управління є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунки в установах Державного казначейства та банків, печатку зі своїм найменуванням.

Управління у межах своїх повноважень забезпечує на території області вирішення питань у сфері використання, збереження та відтворення водних ресурсів

 

 

 

Основними завданнями, покладеними на управління є:

 

- організація експлуатації водогосподарських меліоративних систем міжгосподарського значення;

- подача води на зрошення;

- виконання поточних і капітальних ремонтів міжгосподарських меліоративних мереж;

- паспортизація систем;

- проведення заходів щодо попередження шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків;

- участь у введенні еколого-меліоративного моніторингу;

- забезпечення населення і галузей економіки якісною водою;

- роз’язання водогосподарських і екологічних проблем з наданням безумовного приорітету збереженню водних ресурсів та забезпеченню нормального екологічного стану водних об’єктів;

-контроль за дотриманням вимог водного кодексу України та природоохоронного законодавства щодо збереження раціонального використання водних ресурсів.

     

       Подача води в зрошувальну мережу здійснюється  51 насосною станцією : з них 38 - зрошувальних, 5 - дренажних та 8 - питного водопостачання загальною потужністю 38 тис.кВт, продуктивністю  115 тисяч м3 в секунду. На зрошувальних землях  сільгосппідприємці вирощують овочі, зернові, технічні культури та рис.

        Управління забезпечує питною водою сільські населенні пункти Кілійського та Татарбунарського районів. Технологія за якою проходить очищення питної води не має аналогів в Україні  (очищення проходить в два етапи: біологічна очистка через фільтри  типу „Вії”  та  контактно освітлювальний фільтр з полістирольною загрузкою). 

 

        Для поповнення спеціального рахунку управління  Кілійським МУВГ надаються послуги:

- виконання  будівельно-ремонтних і земляних робіт внутрішньо- господарської мережі;

- прокладання, ремонт і обслуговування водопровідно-каналізаційних мереж;

- виконання робіт ремонтно-механічною, деревообробною майстернями та електротехнічним цехом і електролабораторією.

Опис документів, що подаються заявником для проведення державної реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань «Держана реєстрація зміни до відомостей про юридичну особу»   16.12.2020р. 16:00

Отримати результат надання адміністративних послуг можливо за адресою :  https://usr.minjust.gov.ua/freesearch   16.12.2020р.16:00 

КМУВГ © 2022 |