Понеділок, 11.12.2017, 04:53
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Контакти
Адреса:
68300, м. Кілія,
вул. Червоногвардійська, 78
тел./факс:
(04843) 4-11-78,
e-mail:
kilyvh@ukr.net
Пошук
Статистика
Форма входу


Службою охорони праці керує ведучий інженер з охорони праці Лукянов В.А.    Згідно положенню "О розробці інструкцій з охорони праці ” № 9 від 29.01.1998 року, управлінням розроблені та введені в дію 104 інструкції
 
    На кожному робочому місці обладнано кутками з охорони праці з комплектами інструкції по видам робіт та професій.

 

 


 

 

  
   Кожного кварталу виконується перевірка 3 ступені з охорони праці та пожежної безпеки по всім підрозділам. Виявляються недоліки та порушення правил з охорони праці.
 
   Кожен другий тиждень місяця в підрозділах проводиться День з охорони праці, де заслуховуються порушники трудової дисципліни та правил з охорони праці
 

         Проведение третьей ступени оперативного административно- общественном контроля за состоянием охраны труда и пожарной безопасности в Килийском управлении водного хозяйства.

        С февраля 2002 года приказом начальника  управления утверждено и введено в действие Положение об оперативном административно- общественном контроле за состоянием охраны труда и пожарной безопасности, предусматривающем в управлении три ступени контроля. Первая ступень -на рабочем месте, вторая ступень- на производственных участках и третья ступень – проверка всех подразделений управления.

         8октября 2014 года в соответствии с приказом по управлению №170-П «О дополнительных мероприятиях по предупреждению производственного травматизма и возникновения пожаров в зимний период 2014-2015 годов» и  Графиком проведения третьей ступени, в управлении проведена проверка состояния охраны труда и пожарной безопасности за третий квартал 2014 года.

          В комиссии принял участие страховой эксперт Килийского отделеня Фонда С.В. Урсуленко.

          Проверка проводилась в присутствии руководителей производственных участков. По результатам проверки составлен соответствующий  Акт от 09 октября 2014 года.

          Отчеты руководителей производственных участков и результаты проверки рассмотрены на совещании при начальнике управления 13 октября 2014 года. Принятые решения оформлены протоколом.

15.10.2014

Навчання робітників з охорони праці


 
     В КУВГ згідно тематичного плану та програми навчання проводиться спеціальне навчання робітників, які виконують роботи підвищеної небезпеки, в перебігу 34 години, з охорони праці та пожежної безпеки. В проведенні навчання приймають участь державний інспектор Ізмаїльського відділу промислової безпеки та охорони праці - Ротань І.В., начальник відділу виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Кілійському районі - Койчев С.О. та члени постійно діючої комісії з проведення навчання на чолі з головним інженером управління Стояновим М.М.
 

 
    В управлінні розроблено Положення про навчання з ОП та ТБ з урахуванням специфіки виробництва та нормативно-правових актів. Широко використовуються плакати і тести, які були підготовлені спеціалістами управління і видані Дирекцією Фонду соцстрахування. Всього навчанню підлягають 240 робітників управління різних спеціальностей.
    Головним завданням проведення даного заходу є профілактика та запобігання нещасних випадків на виробництві. Так в 2013 році в управлінні не виявлено жодного нещасного випадку, що говорить про ефективність проведеної роботи.


25.02.2014

 

 


 

 

Корисні посилання

Відпочинок


GISMETEO: Погода по г.Килия

КУВГ © 2017 |