Четвер, 25.02.2021, 10:35
Вітаю Вас Гость | RSS
----------
Контакти
Адреса:
68300, Одеська обл., м. Кілія,
вул. Богдана Хмельницького, 78
тел./факс:
(04843) 4-11-78
Диспетчерська служба
(04843) 4-29-41,
+380(68)735-25-69
e-mail:
kil_muvg@ukr.net
Пошук
Статистика
Форма входу

 

 

2016 рік:

Робота Кілійського управління водного господарства

в електронній системі публічних закупівель ProZorro

 

3 1 серпня 2016 року набрав чинності Закон України «Про публічні закупівлі», метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Основною умовою здійснення публічних закупівель є використання авторизованого електронного майданчика, що являє собою авторизовану інформаційно-телекомунікаційну систему, яка є частиною електронної системи закупівель та забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації та документів під час проведення процедур закупівель, користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет.

Так тендерним комітетом Кілійського управління водного господарства було прийнято рішення про закупівлю гайок та втулок різних до насосно-силового обладнання за допомогою Системи публічних електронних закупівель.

28 листопада 2016 року членом тендерного комітету, інженером відділу ЕВС, на авторизованому майданчику zakupki.prom.ua було оголошено допорогову закупівлю, предмет закупівлі – гайки та втулки різні до насосно-силового обладнання в кількості 30 шт., з очікуваною вартістю 196 тисяч 300 грн. з ПДВ. Також на майданчику були розміщені технічні вимоги до предмету закупівлі та істотні умови договору.

 7 грудня 2016 року о 13:32 проходив аукціон в якому  приймали участь 5 (п’ять) учасників. Аукціон проходив у три раунди за однаковими правилами.

            Тендерним комітетом КУВГ розглядався Учасник – Приватне Акціонерне Товариство «Сумський завод «ЕНЕРГОМАШ», який надав за результатами Аукціону найнижчу пропозицію 56 тисяч 952 грн. з ПДВ, а також відповідні пропозиції, щодо вимог зазначених у період оголошення Закупівлі. Тендерним комітетом КУВГ було визначено цього Учасника – Переможцем та опубліковано в Системі скан-копію документа з відповідним рішенням.

Завершенням процедури закупівлі є підписання Договору між Кілійським управлінням водного господарства та Приватним Акціонерним Товариством «Сумський завод «ЕНЕРГОМАШ» на суму 56 тисяч 952 грн. з ПДВ. Договір був розміщений в Системі Замовником (КУВГ) протягом 2 робочих днів з дня його укладання та перебуває у вільному доступі для перегляду Користувачами Системи.

             Таким чином управлінням було зекономлено 139 тисяч 348 гривень.

21.12.2016

ЗАПОБІГАННЯ  ПІДТОПЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

            Згідно рішення №10/3 від 20.11.2015 року  комісії з питань Технологенної екологічної  безпеки надзвичайних ситуацій  Кілійської районної державної адміністрації  «Про запобігання підтоплення окремих районів м. Кілія та земель сільськогосподарського призначення …» Кілійським управлінням водного господарства виконані роботи для перекриття місця, де паводкові води потрапляють в скидні канали, по установленню  щитового затвору  на вхідній частині дюкеру скидного каналу ГВК-5, який виконує функцію регулювання розприділення  паводкової води на землях сільськогосподарського призначення.

 Вартість виконання  робіт склала 12,0 тис. грн.

 

Монтаж  щитового затвору на вхідній частині

дюкеру  скидного каналу ГВК-5

 

 

ПІДГОТОВКА ДО ПОЛИВНОГО СЕЗОНУ 2017 РОКУ

      З метою забезпечення ефективної та надійної роботи  меліоративних систем, насосних станцій,  гідротехнічних споруд,  дощувальних машин у 2017 році, поліпшення використання  меліоративних земель, нарощування виробництва на них сільськогосподарської продукції Кілійським управління водного господарства  розпочаті роботи з підготовки об’єктів до поливного сезону  наступного року.

 Так у вересні - листопаді поточного року проводився великий об’єм  ремонтних робіт  машинного залу, диспетчерської, побутового приміщення на  насосній  станції «Ліски-3» Лісковської РЗС.    На віконних блоках машинного залу для герметичності віконних рам на  насосній станції встановлений гофрірований ПВХ об’ємом 89,25м2 (прозорий шифер), що  зберігає тепло в приміщенні. Загальна вартість цих робіт складає 10,7 тис. грн. Крім цього проводились штукатурка стін, шпаклювання панелей, побілка стін та стелі,  масляна окраска НСО та  леєрного огородження мостика до насосних агрегатів, панелей, всмоктуючих трубопроводів, елементів засувок і кришок насосів. Загальна вартість виконаних робіт  становить 30,5 тис. грн.

Встановлення гофрірованого ПВХ на віконних рамах

Побілка стелі і стін насосної станції

Насосна станція «Ліски-3» після  проведення ремонту

 

 На підвідному каналі  насосної станції НС №1 Кілійської рисової зрошувальної системи влаштована перемичка для проведення робіт по поточному  ремонту  рибозахисних  споруд, сміттєутримуючих решіток на всмоктуючих трубопроводах, очищення аванкамери від намулу.

Рибозахисна споруда, Прийшли в непридатність рибозахисні касети

  Перемичка на підвідному каналі до насосної станції №1 КРЗС

 

 

ЗАБЕЗПЕЧЕНЯ ПІДГОТОВКИ ВОДОГОСПОДАРСЬКО-МЕЛІОРАТИВНОГО КОМПЛЕКСУ ДО СТАЛОГО ФУНКЦІЮВАННЯ  В ОСІННЬ-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД  2016 - 2017 РОКІВ

 

На 01 грудня 2016 років Кілійське управління водного господарства повністю закінчило підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Проведений ремонт і утеплення об’єктів виробничого призначення, проведений ремонт та випробування 1 котельні, 4-х котлів.

Завершений перехід автотранспортних засобів та техніки на зимові умови експлуатації та зберігання. Створений запас пально-мастильних матеріалів в кількості 2 тонни. Проведений  ремонт та підготовка побутових приміщень для обігріву працюючих та прийняття їжі на насосних станціях, гідротехнічних спорудах, майстернях. Утеплені побутові приміщення. Для герметичності віконних рам на віконних блоках  насосних станцій  НС№2 КРЗС, Ліски-1 ЛРЗС, Ліски-3 ЛРЗС встановлений  гофрірований ПВХ, що зберігає тепло в приміщеннях об’ємом 188,73 м2. Проведено утеплення побутових приміщень для працівників на насосних станціях Ліски-3 ЛРЗС, НС-1 КРЗС, ВНІІрис, ЗНС-3,3А ТЗС, Дружба-3 КРЗС

Встановлення   на віконних блоках машинного залу НС «Ліски-1» ЛРЗС гофрірованого ПВХ

      Утеплення побутового приміщення НС№1 КРЗС  пінопластом

 

Побутове приміщення НС «Ліски-3»ЛРЗС

09.12.2016

Про щомісячну водогосподарську обстановку за листопад 2016р.

метеорологічна ситуація на протязі місяця: температура вночі була в межах від -6°С до +100С, на 8 годину ранку від -5 до +150 С, спостерігались опади : Мирнівська ЕД – 39,8 мм, Червоноярська ЕД- 38,3 мм, Кілійська ЕД – 39,1 мм;

    гідрологічні показники: рівень води в р. Дунай: Кілійська дільниця  - в межах 17…92 см (БС), критичний рівень 232 (БС),  Вилківська   дільниця – в межах -8…40 см (БС), критичний рівень 80см (БС), оз.Китай 3-10 см (БС), на протязі місяця Дракулівське водосховище не поповнювалося. Рівень води – 9,96 – 9,98 см,  об’єм – (618- 636 тис.м3), мінералізація у водосховищі 0,885-2,505 г/дм3. Небезпечних гідрологічних явищ на системах, річках, водоймах не зафіксовано: підтоплення  територій,  будинків у м. Вилкове та в м. Кілія не було.

     На водовідведення працювали  7 насосних станції: НС-3, НС-2,  Ліски-3, Вніірис, Дружба-3, Осушувальна, СНС-2ст. Відведено скидних, колекторно-дренажних вод – 3162,77 тис.м3.

 до точки виділу працювала насосна станція  ЗНС-10, ЗНС-1 КРЗС, перекачано 34,01 тис.м.куб. води;

до комерційної точки виділу працювала  н/ст. ЗНС-10а . Подано 6,6 тис.м.куб. води ;

на подачу води на КОС працювала н/ст. КГВ-1, перекачано – 28,153 тис.м. куб. води;

на заповнення РЧВ КГВ Дмитрівка, Фурманівка, Червоний Яр,  Новоселівка, Шевченкове, Василівка працювала н/ст. КГВ-2, перекачано – 19,166  тис.м.куб.

реалізовано питної води  за листопад місяць – 11,2533 тис.м.куб. На реалізацію питної води працювали 4 насосних станції: КГВ-2, Шевченкове,   Новоселівка, Дмитріївка ;

 

 стан гідротехнічних споруд та водогосподарських систем: в басейні  ріки Дунай,  ГТС на водоймах району, на водогосподарських системах, гребля  Дракулівського  водосховища  -  у задовільному стані;

 управління  на протязі місяця працювало в режимі повсякденної діяльності.

05.12.2016

Про щотижневу водогосподарську обстановку за листопад 2016р.

з 23.11.2016 по 29.11.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від -2º С до +5º С, 

     на 8 годину  ранку  від -1º до +5ºС,  опади не спостерігались  ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 7-11 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 67 -- 92 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – 18 - 41 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,98 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 636 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 3 н/ст. : НС-2, НС-3, Осушувальна,    відведено – 221,7 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  н/ст. не працювали ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   н/ст не працювали ;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, перекачано  11,072 тис.м. куб. води;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 8,547 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювала н/ст. Шевченково, Новоселівка, Дмитрівка , подано  2,928 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  3,5 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено, потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

29.11.2016

 

Про щотижневу водогосподарську обстановку за листопад 2016р.

з 09.11.2016 по 15.11.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від -1º С до +5º С, 

     на 8 годину  ранку  від 0º до +15ºС,  спостерігались опади  : Мирнівська ЕД – 39,8 , Червоноярська ЕД – 38,3 мм , Кілійська ЕД – 39,1мм ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 3-8 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 27 -- 55 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – -26 - 27 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,96 - 9,98 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 618-636 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 6 н/ст. : НС-2, НС-3, Дружба-3, Ліски-3, Осушувальна, СНС-2ст.)   відведено – 929,07 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  н/ст. не працювали ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   н/ст не працювали.

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, перекачано 13,135 тис.м. куб. води.

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 8,837 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювала н/ст. Шевченкове, Дмитрівка , подано  3,612 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  4 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено, потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

19.11.2016

Про щотижневу водогосподарську обстановку за листопад 2016р.

з 26.10.2016 по 01.11.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від 0º С до +5º С, 

     на 8 годину  ранку  від +1º до +7ºС,  спостерігались опади : Мирнівська ЕД – 7,8 , Червоноярська ЕД - 11мм , Кілійська ЕД – 12мм ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 9-10 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 17 -- 35 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – -13 - 19 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,96 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 618 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 5 н/ст. : НС-2, НС-3, Ліски-1, Ліски-3, Осушувальна,    відведено – 1736,45 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  н/ст. не працювали ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   працювала н/ст. КГВ , перекачано 0,18 тис.м. куб. води;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, подано 14,314 тис. м3;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 8,306 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювала н/ст. Новоселівка,  Дмитрівка , подано  1,384 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  2 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено, потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

07.11.2016

 

Про щотижневу водогосподарську обстановку за жовтень 2016р.

з 19.10.2016 по 25.10.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від  +5º С до +6º С, 

     на 8 годину  ранку  від +6º до +8ºС,  опади не спостерігались  ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 10-16 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 27 -- 33 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – 9 - 21 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,96 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 618 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 6 н/ст. : НС-2, НС-3, Ліски-3, Осушувальна, Вніірис, СНС-2,   відведено – 1178,8 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  працювала н/ст. ЗНС-10, перекачано 6,63 тис.м.куб. води ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   працювала н/ст. ЗНС-10а , перекачано 3,99 тис.м. куб. води;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, подано 1,82 тис. м3;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 1,808 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювала н/ст.  Дмитрівка , подано  1,198 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  2 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено, потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

26.10.2016

 

Про щотижневу водогосподарську обстановку за жовтень 2016р.

з 05.10.2016 по 11.10.2016

●   метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від  +5º С до +11º С, 

     на 8 годину  ранку  від +4º до +16ºС,  спостерігались опади : Мирнівська ЕД – 28,0мм, Червоноярська ЕД – 22,6мм, Кілійська ЕД – 17,6мм  ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 12 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 6 -- 23 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – -15 - 1 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,92 - 9,94 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 584-601 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 2 н/ст. : НС-3, Ліски-3,   відведено – 398,4 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  н/ст. не працювали ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   н/ст. не працювали ;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, подано 2,098 тис. м3;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 2,452 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювали н/ст.:   Дмитрівка , подано  1,567 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  3 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено,потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

13.10.2016

 

Про щотижневу водогосподарську обстановку за жовтень 2016р.

з 28.09.2016 по 04.10.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від  +7º С до +13º С, 

     на 8 годину  ранку  від +8º до +15ºС,  опади не спостерігались  ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 12 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 7 -- 20 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – -5 - 7 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,92 - 9,94 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 584-601 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 5 насосних станцій: НС-3, НС-2, Ліски-1, Ліски-3, Дружба-3,  відведено – 1505,45 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  працювала насосна станція ЗНС-10, перекачано 4,82 тис.м. куб. ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   працювала н/ст. ЗНС-10а, перекачано  2,91 тис.м.куб. води;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, подано 9,078 тис. м3;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 5,613 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювали н/ст.: Шевченкове,  Дмитрівка , подано  1,8 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  3 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено,потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

06.10.2016

Про щомісячну водогосподарську обстановку за вересень 2016р.

метеорологічна ситуація на протязі місяця: температура вночі була в межах від +6°С до +160С, на 8 годину ранку від +8 до +210 С, спостерігались опади : Мирнівська ЕД – 38,9мм, Червоноярська ЕД- 37,9 мм, Кілійська ЕД – 49,63мм;

    гідрологічні показники: рівень води в р. Дунай: Кілійська дільниця  - в межах 7…41 см (БС), критичний рівень 232 (БС),  Вилківська   дільниця – в межах -11…33 см (БС), критичний рівень 80см (БС), оз.Китай 11-21 см (БС), на протязі місяця Дракулівське водосховище не поповнювалося. Рівень води – 9,93 - 10,1 см,  об’єм – (592-770 тис.м3), мінералізація у водосховищі 0,885 г/дм3. Небезпечних гідрологічних явищ на системах, річках, водоймах не зафіксовано: підтоплення  територій,  будинків у м. Вилкове та в м. Кілія не було.

     На водовідведення працювали  8 насосних станції: НС-3, НС-2, Ліски-1, Ліски-3, Вніірис, Дружба-3, Осушувальна, СНС-2м. Відведено скидних, колекторно-дренажних вод – 8597,1 тис.м3.

 до точки виділу працювали 3 насосні станції: ЗНС-1,  ЗНС-10, ЗНС-9а, перекачано 160,61 тис.м.куб. води;

до комерційної точки виділу працювали 10 н/ст.: ЗНС-1, ЗНС-10,  НС1КРЗС, Вніірис,  Ліски-1, Ліски-3, КГВ, ЗНС-9, ЗНС-10а, Кофа, . Подано 1542,12 тис.м.куб. води ;

на подачу води на КОС працювала н/ст. КГВ-1, перекачано – 50,04 тис.м. куб. води;

на заповнення РЧВ КГВ Дмитрівка, Фурманівка, Червоний Яр,  Новоселівка, Шевченкове, Василівка працювала н/ст. КГВ-2, перекачано – 30,68 тис.м.куб.

реалізовано питної води  за серпень місяць – 18,8915 тис.м.куб. На реалізацію питної води працювали 4 насосних станції: КГВ-2, Шевченкове,   Новоселівка, Дмитріївка ;

 

 стан гідротехнічних споруд та водогосподарських систем: в басейні  ріки Дунай,  ГТС на водоймах району, на водогосподарських системах, гребля  Дракулівського  водосховища  -  у задовільному стані;

 управління  на протязі місяця працювало в режимі повсякденної діяльності.

06.10.2016

Про щотижневу водогосподарську обстановку за вересень 2016р.

з 21.09.2016 по 27.09.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від  +6º С до +9º С, 

     на 8 годину  ранку  від +8º до +15ºС,  спостерігались опади : Мирнівська ЕД – 1,2мм, Червоноярська ЕД – 1,6мм, Кілійська ЕД – 5,03мм ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 12-13 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 7 -- 27 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – -11 -- 1 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,94 - 9,96 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 601-618 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 5 насосних станцій: НС-3, НС-2, Ліски-1, Ліски-3, Осушувальна,  відведено – 1868,3 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу  насосні станції не працювали ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   працювала н/ст. КГВ, перекачано  0,87 тис.м.куб. води;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, подано 7,092 тис. м3;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 3,525 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювали н/ст.: Шевченкове,  Дмитрівка , подано  1,99 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  3 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено,потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

 

Про щотижневу водогосподарську обстановку за вересень 2016р.

з 14.09.2016 по 20.09.2016

метеорологічна ситуація: температура вночі була в межах від  +10º С до +15º С, 

     на 8 годину  ранку  від +10º до +20ºС,  спостерігались опади : Мирнівська ЕД – 37,7мм, Червоноярська ЕД – 36,3мм, Кілійська ЕД – 44,6мм ;

гідрологічні показники: на протязі тижня рівень води в о. Китай – 12-13 см(БС),

р.Дунай на Кілійській  дільниці – 14 -- 49 см (БС) ( критичний рівень 232см(БС)), на Вилківській дільниці – -2 -- 33 см (БС) (критичний рівень 80см (БС)).  Рівень води в  Дракулівському водосховищі –  9,96 -10,01 м (Абсолютна відмітка) , об’єм  - 618-665 тис.м3, (рівень мертвого об’єму - 480 тис.м3); 

на водовідведення на протязі тижня працювали 3 насосних станцій: НС-3, Ліски-1, Ліски-3,  відведено – 1840,8 тис.м.куб. води ;

на подачу води до точок виділу працювали 3 насосних станції: ЗНС-1,ЗНС-9а, ЗНС-10, перекачано – 41,97 тис.м.куб. води ;

на подачу води до комерційної  точки виділу   працювали 5 н/ст. : Вніірис, ЗНС-10,  ЗНС-10а, ЗНС-9, КГВ, перекачано  49,63 тис.м.куб. води;

на подачу технічної води на Кілійські очисні споруди працювала н/ст КГВ-1, подано 10,054 тис. м3;

на заповнення РЧВ працювала н/ст КГВ-2 , подано – 7,103 тис.м.куб. води ;

на подачу питної води по КГВ працювали н/ст.: Шевченкове, Новоселівка,  Дмитрівка , подано  4,068 тис. м3;

       Реалізовано Кілійським груповим водопроводом  5 тис. м. куб. питної води.

        Небезпечних подій на водних об’єктах в районі не виявлено,потенційно-небезпечний об’єкт - гребля Дракулівського водосховища та гідроспоруди на системах в задовільному стані;

Експлуатаційні  дільниці працювали   в режимі повсякденної діяльності.

Об’єкти життєзабезпечення, житлові будівлі, огороди в низинах міста Вилкове та споруди на території приватного житлового сектору не підтоплені.

27.09.2016

Поливний сезон 2016 року.

Поливний сезон розпочато 31.03.16 згідно наказу по управлінню від 31.03.16 № 56/п.

Укладено 23 договори з водокористувачами району щодо поливу земель на 2016 рік на площу 12256 тис. га. в т.ч. рис - 4848 га.

Полито фізичної площі на 19.09.2016р.  11734 га, з них рис - 4848 га, полито га/поливів - 26138 га, з них рис 14544 га. Задіяно на полив 4 насосних станцій.  Проведено вологозарядкових поливів 604 га. Подано в точку виділу 94558,59 тис. м3 води. Полито поверхневим способом фізичної площі - 9835га,  з них крапельне зрошення - 456 га,  га/поливів - 22939 га. Відведено зворотніх вод с початку року 60652,39 тис.м3, задіяно на водовідведення 11 насосних станцій.

15 господарств закінчили поливний сезон 2016 року по 13 насосних станціях. На сьогодні здійснюються послуги з водовідведення для рисосіючих господарств та відведення КДВ.

19.09.2016

16 вересня 2016 року відбулась ХХIV спартакіада серед виробничих колективів Одеського обласного управління водних ресурсів.

Кілійське управління водного господарства зайняло 3 загальнокомандне місце.

 

9 вересня 2016 року Кілійське управління водного господарства зустрічало делегацію обласного управління водних ресурсів м. Івано-Франківська, з яким у нашого управління давні стосунки, а саме співпраця та обмін досвідом між делегаціями. Гості були ознайомлені з роботою підрозділів та управління в цілому. Більш детально делегація ознайомилась з технологією приготування питної води на комплексі очисних споруд Кілійського групового водопроводу. Також була проведена екскурсія  по дельті Дунаю  до нульового кілометру, що залишила незабутні враження нашим шановним гостям.     

19.09.2016

 

Далі
----------


GISMETEO: Погода м.Кілія
КМУВГ © 2021 |